Od poniedziałku 11 kwietnia Lidl przecenia nowe produkty oraz wprowadza specjalne oferty. W przyszłym tygodniu sklep powinni odwiedzić smakosze czekolady, którzy kupując trzy Milki MMMax otrzymają rabat 41 procent. Z podobnej promocji skorzystać będą mogli miłośnicy Coca-Coli - przy zakupie 4-paku, za 1 litr uwielbianego gazowanego napoju zapłacicie o 31 procent mniej.
W tym tygodniu, ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne, taniej kupimy także mięso marki Rzeźnik i Pikok. W promocji 1+1 gratis występuje kiełbasa biała z szynki premium oraz kiełbasa biała surowa 92 proc. mięsa. 33 proc. mniej zapłacimy za szynkę z karczmy. Na świątecznym stole nie może zabraknąć ćwikły z chrzanem i chrzanu tartego - te produkty także otrzymamy w supercenach w sklepach sieci Lidl aż do środy 13 kwietnia.
A co ze świątecznym obiadem? Jeżeli nie masz na niego pomysłu w supercenach Lidl proponuje gotowe dania, w tym kaczkę z jabłkami, filet z piersi gęsi, schab w boczku i inne. Dania kupimy już w cenach od 12,99 zł.
Oprócz szerokiego wyboru jajek na Wielkanoc, Lidl obniża ceny majonezu, dodając też jeden w gratisie. W sklepie znajdziemy także w tym tygodniu szeroki wybór zup, sosów i bulionów, idealnych na świąteczny czas. Wszystkie produkty Winiary występują w supercenach lub w promocjach, z których warto skorzystać. Taniej kupimy także wiosenne wielopaki - soki, musy i wodę mineralną.
Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w nadchodzącym tygodniu w sklepach sieci Lidl? Przejrzyjcie wszystkie promocje i przekonajcie się sami.
Artykuł powstał we współpracy z partnerem i zawiera linki kierujące do aktualnej oferty. Klikając je, wspierasz nasz rozwój.
Czytaj też:
Superoferty w Lidlu w weekend. Takie ceny już się nie powtórzą!