Związek Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA odświeżył swój serwis internetowy. Przejrzysty i intuicyjny interfejs oraz responsywność zapewniają użytkownikom łatwy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących innowacyjnej farmakoterapii, etyki biznesowej oraz firm członkowskich. Nowa strona stanowi obszerne kompendium wiedzy, wspierając realizację jednego z głównych celów Związku - merytorycznej dyskusji na temat ochrony zdrowia.
Nowy serwis www.infarma.pl jest odpowiedzią na zmiany, jakie zaszły w sposobie korzystania ze stron internetowych oraz w oczekiwaniach internautów. Responsywny i przejrzysty projekt ułatwia korzystanie z serwisu za pomocą urządzeń mobilnych. Z kolei intuicyjna segmentacja treści, dostępna z poziomu menu głównego, umożliwia szybki dostęp do kluczowych informacji i dokumentów. Jest to szczególnie istotne ze względu na wagę, jaką Związek przywiązuje do edukacji i dzielenia się wiedzą. Strona oferuje sześć głównych zakładek, w których znajdziemy odpowiedź na pytania, jak powstają leki, jaką rolę w polityce lekowej mogą odgrywać leki biologiczne oraz jakie inicjatywy w obszarze etyki realizuje innowacyjna branża farmaceutyczna. Strona umożliwia także zapoznanie się z historią i strukturą INFARMY oraz kluczowymi obszarami jej działalności.
Pozytywne zmiany obejmują także integrację komunikacji. Strona łączy bazę wiedzy w postaci raportów, opracowań i prezentacji, pochodzących także od firm członkowskich oraz EFPIA, z biurem prasowym oraz kanałem komunikacji INFARMY na Twitterze. Pozwoli to wszystkim zainteresowanym być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami, komentarzami oraz opiniami Związku dotyczącymi kluczowych wyzwań systemu ochrony zdrowia.
,,Chcemy, aby nowa strona internetowa INFARMY była źródłem wiedzy na temat nowoczesnej farmakoterapii oraz działalności innowacyjnej branży farmaceutycznej. Pragniemy dotrzeć nie tylko do ekspertów, którzy będą szukać informacji na przykład o kosztach pośrednich chorób czy funkcjonowaniu ustawy refundacyjnej, ale także do wszystkich osób, które chcą się dowiedzieć, jak powstają leki, jak i dlaczego prowadzi się badania kliniczne, co to są leki biologiczne czy medycyna personalizowana" - powiedział Paweł Sztwiertnia, dyrektor generalny INFARMY.
dostarczył infoWire.pl