Nabór na dwusemestralne studia podyplomowe Inżynieria ropy i gazu odbywa się po raz drugi na Politechnice Gdańskiej. Pierwszy zjazd planowany jest na weekend 8-9 marca 2013. Dokumenty należy złożyć do 20 lutego. Warunkiem przystąpienia do podyplomowych jest ukończenie studiów wyższych magisterskich, inżynierskich lub licencjackich, nie tylko politechnicznych.
Zadowoleni są słuchacze pierwszej edycji. Kurs ukończyło już 45 osób wśród nich przedstawiciele przemysłu i pomorskiej administracji.
Paweł Połetko, pracujący w serwisie maszyn i urządzeń energomechanicznych chwali interaktywną formę wykładów, otwartość wykładowców, nastawienie na analizę tez i faktów oraz dyskusje w gronie koleżanek i kolegów.
Podczas zajęć na Politechnice Gdańskiej spotkałem fachowców w swoich dziedzinach relacjonuje Paweł Poletko. Usystematyzowałem i zgłębiłem wiedzę dotyczącą poszukiwań węglowodorów i nie tylko. Niezwykłe wykłady dotyczące stanu środowiska naturalnego, konieczności jego ochrony, bezpieczeństwa energetycznego kraju, genezy powstawania surowców energetycznych pozwoliły mi spojrzeć inaczej na rzeczywistość.
Dla słuchacza istotne były również informacje z zakresu obowiązującego prawa.
Strzałem w dziesiątkę nazywa powołanie studiów z zakresu wydobycia ropy i gazu inny fachowiec pracujący w Norwegii. Wiele zajęć było prowadzonych przez doświadczonych praktyków związanych z wydobyciem ropy i gazu, pracujących w konkretnych z nazwy koncernach zajmujących się poszukiwaniem oraz wydobyciem ropy i gazu chwali inż. mechanik, mgr ekonomii, absolwent MBA pracujący od lat w branży morskiej.
Zapraszamy.
O szczegóły można dopytać sekretarza studiów Wojciecha Olszewskiego, tel. +48 604 684 118.
Polecamy również stronę internetową studiów podyplomowych